1969 yılının Şubat ayında Kopuz Kardeşler adı ile; Kenan, Adnan,Özer ve Sinan KOPUZ'un  ticari faaliyetleri Rize merkezde başlamıştır. Yıllar boyunca devam eden ticari faaliyetlerimizde, firma olarak müşteri memnuniyetini önde tutan, kaliteden asla ödün vermeyen, toplumun kazanımlarını kendi kazanımları sayan bir düstur ile çalışmalarımız devam etmiştir. Firmamıza müşterilerimizin güveni ve doğru zamanda doğru ticari yaklaşımlar ile, sürekli gelişen ve değişen dünyada kendimizi yenilemeyi daima başarmışızdır.    01.01.2006 yılından itibaren yeni bir yapılanma içerisine giren firmamız Kenan ve Sinan KOPUZ kardeşler olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süre içerisinde firmamız inşaat sektöründe faaliyet gösteren pek çok kuruluşa malzeme temini ve satışı yanında, İnşaat ve Taahhüt İşlerini de yürütmüştür.  Rize merkezde pek çok konut inşasını başarı ile tamamlamış olan firmamız, sağlıklı ve yaşanabiliri kaliteli mekanlar hazırlama ve müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

    Pek çok markanın bölgede temsilciliği ve ürünlerinin satışını yapan firmamız özellikle KALE Ürünleri "Çanakkale Seramik" temsilciliği ile sektörün önde gelen kuruluşlarını ticari hayatı ile bütünleştirmeyi başarmıştır.

    Halen İnşaat Malzemeleri Toptan ve Perakende Satışı, İnşaat ve Taahhüt İşleri üzerine ticari faaliyetlerine devam eden firmamızın, 3 adet 1000 m²'lik kapalı alanda deposu ve 1 adet de 3000m²'lik açık alana sahip deposu bulunmaktadır. 

 
 
Tüm hakları saklıdır. © 2007 - Kopuz Kardeşler Koll.Şti.  
Site gereksinimleri ;
Min. 1024 x 768 ekran çözünürlüğü, 32bit ekran modu, Microsoft IE 6.0 + ve Macromedia Flash Plug-in